פעילויות ושירותים

כבר בכניסה ללובי אפשר להתרשם משפע השירותים והאמצעים שמציע המקום; מימין יושב שומר בדוכן הקבלה. ממול נשקף מחלונות הלובי הגדולים הגן הירוק, שצמוד לבניין, ובתווך ממוקמת הקפיטריה השוקקת של המקום, שמהווה את מרכז חיי החברה במקום. יחד עם החזות המרשימה של דיור מוגן ‘גן בעיר’, מציע המקום שירותים רבים נוספים לדייריו, שעוזרים להם לנהל חיים עצמאיים, עשירים בתוכן ובעיקר חיים בריאים ובטוחים.

יחידות דיור מאובזרות

כל יחידות הדיור כוללות מטבחון מאובזר,
מיזוג אוויר מלא, לחצני מצוקה,
תאורה ותשתית תקשורת וכבלים.

שירותים רפואיים

הבית ודייריו מבוטחים בשח”ל ומכוסים מפני מקרי חרום 24 שעות ביממה. בבניין נמצאת מרפאה שכוללת רופאים, אחיות, שירותי הבאת תרופות וכן אפשרות לבדיקות ושירותי מעבדה.

שירותי רווחה

במקום פעילות עובדת סוציאלית ואם בית,
הקשובות לכל צורך של דיירי המקום.

ניקיון ותחזוקה

דיירי המקום מקבלים באופן קבוע שירותי ניקיון,
מכבסה ותחזוקה קבועים.

העשרה תרבות ופנאי

במקום קיימים אולם קולנוע, הרצאות וקונצרטים, חדר מחשבים עם הדרכה במקום, ספריה עשירה, חדר אמנויות מאובזר, חדר ברידג’ ומכון יופי פעיל.
בנוסף מתקיימים חוגי יצירה, חוגי העשרה, שיעורי אנגלית ויידיש, הרצאות, טיולים מאורגנים ויציאה להצגות.

נפש בריאה בגוף בריא

בקומה העליונה, בנוף פנורמי, מול כל מזרח גוש דן, ממוקמת בריכת שחיה פעילה עם מציל. בסמוך לבריכה, ממוקם חדר כושר מאובזר בניהולו של מאמן מיומן. אנחנו מעודדים את דיירי המקום לשמור על כושר ופעילות בליווי מקצועי.

חיי חברה תוססים

כל השבוע מוצעת ארוחת צהריים בריאה לדיירים, בחדר אוכל הצופה אל הגן. אחר הצהריים מוגשים לכל דיירי המקום כוס קפה ועוגה על חשבון הבית, במה שהפך למרכז חיי החברה של דיירי הבניין.
במקביל נערכים טקסים, ארוחות חג ומסיבות במועדים יהודיים ולאומיים, אליהם מוזמנים להצטרף גם בני משפחה מבחוץ ולמעוניינים, מאורגנים טיולים בכל רחבי הארץ.

שירותים בתשלום

תשלומי ארנונה חלים על הדייר ועלות הכבלים
היא בתשלום מופחת.
מים וחשמל מסופקים על ידי הבית.

לוח הפעילות שלנו

נשמח לספר לך עוד לקבוע פגישת היכרות

טלפון: 1-800-606040
אימייל: info@ganbair.co.il
כתובת: ד”ר כהן 12 רמת גן

בואו נהיה בקשר