הצוות שלנו

הצוות המקצועי ב’גן בעיר’ עתיר ניסיון בתחומי הגיל השלישי והגריאטריה
רופאים, אחיות,
עובדים סוציאליים מיומנים וצוות ניהולי
המשרים אווירה משפחתית ומלווה בחום, ברגישות ובאהבה את הדיירים ואת בני משפחותיהם.

הרווה פרנק

מנכ"ל

הרווה הצטרף לצוות גן בעיר  באמצע 2022, לאחר  כעשור של ניהול דיור מוגן בירושלים, ו-13 שנים כמנהל אזור בארגון יד שרה.

העבודה עם אוכלוסייה מבוגרת היא הגשמת חלום עבור הרווה והוא רואה בה שליחות וזכות. שאיפתו של הרווה היא שכל אדם מבוגר יקבל את הזכות להזדקן בכבוד תוך קבלת השירות המיטיבי לו הוא ראוי, והוא לומד מהדיירים ומניסיון חייהם בכל מפגש איתם.

הרצון לעשות טוב לדיירים ולגרום להם לחייך הוא המניע של הרווה, והזמן האהוב עליו ביום הוא זמן המפגש עם דיירי גן בעיר, בארוחות, בלובי, על כוס קפה, או בביקורי בית שהוא עורך.

המשך לקרוא

חיה גולן

ע' מנכ"ל ומנהלת שיווק

חיה נמצאת בגן בעיר מאז שנת 2019. תפקידה הרשמי של חיה הוא עוזרת מנכ”ל ומנהלת שיווק, אך היא הרבה יותר מזה. חיה היא הפנים שהדיירים החדשים פוגשים והכתובת עבורם בכל בקשה או צורך בעת ההתאקלמות שלהם בבית. בנוסף לתפקידיה הרשמיים חיה מתעדת בצילומים את חיי היום יום בבית ומעבירה לדיירים קורסים בצילום ויוגה.

לפני הצטרפותה לצוות הבית הייתה לחיה קריירה ארוכה בהייטק ויזמות, ובהכשרתה היא מאמנת (קואצ’רית) ופוטו-תרפיסטית. בגן בעיר היא מצאה את היכולת להביא לידי ביטוי את סל הכישורים והיכולות שלה במלואו.

העבודה בגן בעיר נחווית אצל חיה כמו חיבוק, הרגשת הסיפוק שהיא מקבלת מעבודתה גדולה והיא קמה בשמחה ובציפייה למפגש עם הדיירים בכל יום מחדש.

לדף הפייסבוק של חיה גולן

המשך לקרוא

נעמה מלכוב

עו"ס

נעמה עובדת בגן בעיר מאז סתיו 2022, לאחר ניהול מסגרות שונות לקשישים ופגועי נפש, ולאר שכיהנה כיו”ר האגודה הישראלית לאפילפסיה.

תפקידה של נעמה הוא לעזור לדיירים במיצוי זכויותיהם מול הגופים השונים, הקמת שירותים קבוצתיים חברתיים מתוך ראיית הצרכים של קבוצות שונות באוכלוסיית הבית, ומעורבות בפעילויות התרבות והפנאי.

נעמה רואה את עצמה יותר כרכזת קהילתית מאשר מטפלת. היא נמצאת במקום ונגישה לדיירים בכל שעה, עורכת ביקורי בית ומלווה את דיירי הבית בדיקות רפואיות ובמהלך אשפוזים בבתי חולים.

נעמה אוהבת את המפגשים עם הדיירים, את הקשר האישי איתם ואת השיחות איתם, ולומדת מהם הרבה. 

המשך לקרוא

ביני אלתר

מפעילת מועדון ואחראית על רווחת הדייר

 ביני הצטרפה לצוות גן בעיר במהלך שנת 2023.
היא אחראית על רווחת הדייר – סיוע לדיירים בעניינים שונים, החל מעזרה בנושאים טכניים כמו תפעול מחשבים וטלפונים חכמים או ביצוע תשלומים וכלה במיצוי זכויות ביטוח לאומי וקבלת אישורים והיתרים להעסקת עובדי סיעוד.
בנוסף, ביני מפעילה מועדון עבור דיירים שחלו אצלם שינויים בתפקוד או בבריאות והם זקוקים לפעילויות מותאמות לצורכיהם ויכולותיהם.

 

המשך לקרוא

ליאור אגסי

מנהל תיפעול

ליאור החל את תפקידו בבית בקיץ 2022 בלבד,  ונראה לכולם כאילו הוא כאן מאז ומעולם. ליאור הגיע לגן בעיר לאחר קריירת ניהול צבאית, ניהול גני ילדים ועבודה בדיור מוגן.

תפקידו של ליאור הוא לדאוג לתפעול השוטף של הבית ברגיעה ובחירום, והוא כולל אחריות על רכש ודאגה שוטפת למצב הניקיון, המשק, והתחזוקה הכללית של הבית.

ליאור מרגיש שליחות בעבודה עם אוכלוסיית הבית. הוא אוהב לעזור ולסייע ומעריך מאוד את הדיירים בזכות ניסיון החיים שלהם. ליאור מכיר את כל הדיירים ומקפיד לפגוש את כולם פנים אל פנים, תוך שהוא מוודא שהכל כשורה, והוא זמין עבורם בכל נושא בכל שעות היממה.

לדף הפייסבוק של ליאור

המשך לקרוא

גלי סלוצקר-מרקוביץ

מנהלת תרבות

גלי נמצאת בגן בעיר משנת 2018 והיא אחראית על מגוון הפעילויות השונות המועברות בבית: קביעת לו”ז פעילויות קבוע ואירועים מיוחדים, תכני הפעילויות, הקשר עם המדריכים ועוד.

לגלי חשוב שהדיירים ייהנו ויאהבו את הפעילויות השונות, ולכן, מעבר לאירועים הקשורים לחגים ותאריכים משמעותיים בלוח השנה, היא מקפידה על פעילויות קבועות ומשתנות לאורך השנה כולה. תכני הפעילויות השונים נקבעים בהתאם לתחומי העניין של הדיירים תוך הרחבת האופקים במסגרת הנושא: מוסיקה, תנ”ך, אמנות, ארכיטקטורה, היסטוריה, אקטואליה, ארכיאולוגיה, חלל, אנתרופולוגיה, בלט ועוד.

גלי רואה באחריות על הפנאי והתרבות בבית חלק חשוב וחיוני בדאגה למצבם הרגשי של הדיירים ול- well being  שלהם. נתינת האהבה לדיירים וקבלת האהבה מהם מעניקים לה סיפוק גדול, והקשר האישי שלה עם כל הדיירים חזק ומרגש.

המשך לקרוא

רוני פטישי

אם בית

רוני משמשת כאם הבית מאז אמצע 2021, ולפני זה הייתה אחראית קבלה בבית כ- 13 שנה.

במסגרת תפקידה רוני שומרת על קשר אישי קבוע עם כל דיירי הבית ומבקרת אותם בקביעות בדירותיהם, כשהיא מוודאת שיש להם כל מה שהם צריכים ורוצים. רוני עובדת בצמוד לליאור, מנהל התפעול, ומשמשת ככתובת של הדיירים לכל בקשה או תלונה.

בנוסף, רוני היא אוזן קשבת עבור הדיירים, נמצאת בקשר עם המשפחות ומלווה אותם באופן צמוד במצבים בריאותיים שונים, תוך שהיא מקפידה להגיש סיוע בכל דבר, קטן כגדול.

רוני אוהבת להעניק לדיירי הבית ושמחה להיענות לכל צורך שלהם והיא מקפידה על מדיניות דלת פתוחה בכל שעה משעות היום והלילה.

המשך לקרוא

בוריס חיינמן

מנהל תחזוקה

בוריס עובד בגן בעיר משנת 2002 והוא אחראי על כל עבודות התחזוקה השוטפת של הבית. בוריס מכיר את הבית כאת כף ידו, ויודע היכן עובר כל צינור והיכן נמצא כל בורג ובורג בבניין. צוות האחזקה עובד תחת ניהולו והידע שלו מאפשר לפתור כל תקלה במהירות וביעילות.

כל תושבי הבית מכירים את בוריס היטב, והוא נהנה מכל רגע בו הוא יכול לעזור להם ולהיות להם לתועלת.

המשך לקרוא

גליה גלנדר

ניהול חברתי

גליה כיהנה כמזכירה הרפואית של הבית משנת 2006.  בימים אלה היא מעבירה את התפקיד לפז ומתפנה לניהול חברתי של פעילות הבית בהפעלת מועדון הבוקר ומועדון הערב, ניהול הספרייה, העברת חוג תשבצי הגיון וערבי בינגו ועוד. בהכשרתה גליה היא ליצנית רפואית ואף התנדבה באיכילוב כ- 3 שנים.

גליה מקפידה להשתתף בפעילויות השונות, כמו הריקודים בימי רביעי וקבלות השבת של הבית והיא מעבירה סדנאות העשרה שונות בחגים ואירועים.

תפקידה של גליה הוא חברתי וחשיבותו היא בשמירה על הפן המורלי והרגשי של דיירי הבית. היא נהנית לראות את השינוי החיובי שהיא יוצרת במצבי הרוח של הדיירים, באופן מיידי ובמצטבר לאורך הזמן.

העבודה בבית מעניקה לגליה משמעות. היא נהנית מאהבתה לדיירים ומהיכולת שלהם להחזיר לה אהבה בחזרה.

המשך לקרוא

מנחם סדיקוב

מנהל חדר כושר

מנחם מנהל את חדר הכושר בבית משנת 2012. בהכשרתו מנחם הוא מאמן כושר, ספורט-תרפיסט ומדקר סיני, והוא מקפיד להתאים לכל דייר ודיירת שמעוניינים בכך תוכנית אימונים אישית הכוללת את הטיפולים כולם, בהתאם לצורך.

מעבר לבניית תוכנית האימונים, מנחם נמצא בחדר הכושר כל יום ומלווה את המתאמנים בזמן האימון עצמו. הצוות מספר שהעבודה של מנחם עם הדיירים מלווה תמיד בחיוך רחב והומור.

מנחם מבין את החשיבות הגדולה שיש לפעילות גופנית על הבריאות הפיזית והמנטלית של דיירי הבית, רואה בעבודתו שליחות ונהנה מהקשר האישי שנוצר עם הדיירים ומלצפות בתהליך שהם עוברים ובהתגברות שלהם על הקשיים השונים.

המשך לקרוא
המשך לקרוא

הרווה פרנק – מנכ”ל 

צור קשר ונשמח לענות!

1-800-60-60-40

הרווה פרנק – מנכ”ל 

צור קשר ונשמח לענות!

1-800-60-60-40

מרדכי מוטיל – מנהל הכספים
חיה גולן – ע’ מנכ”לית ומנהלת שיווק
בוריס חיינמן – מנהל אחזקה
רוני פטישי – אם בית
גליה גלנדר – מנהלת מועדון הבוקר ומזכירה רפואית

 

פז איפרגן – רווחת הדייר
נעמה מולכוב – עו”ס
מנחם סדיקוב – מנהל חדר כושר

גלי מרקוביץ – מנהלת תרבות
אילנה שולמן- אחראית מרפאה
ד”ר יואב חלפון – רופא הבית